Kniha návštěv

Datum: 04.09.2018

Vložil: Matejčuková

Titulek: Poděkování

Děkujeme Želvičce a všem tetičkám, co se o dětičky starají s obrovskou láskou a péčí. Naše Natálka školku milovala, pokaždé se do ní těšila a každý den si odnesla nový prožitek, který jí posunul někam dál. Za ten rok co želvičku navštěvovala jsme viděli pokrok každý den. "Tety, které se dětem věnují co jsou naprosto úžasné a my na ně budeme s láskou vzpomínat. Děkujeme že jste jací jste, protože jste nejlepším přínosem pro ty naše zlatíčka :)

Odpovědět

—————

Datum: 29.09.2016

Vložil: Jana Kotšmidova

Titulek: Poděkování

Dobrý den,
chtěla bych velmi poděkovat za péči a přístup ve Želvičce. Vřele doporučujeme dál. Perfektní domluva, ochota a přístup celého personálu, jako i prostředí v kterém se naše Adélka neskutečně rozvinula. Naučila se jíst příborem, oblíknout i chodit na nočník. Bylo úžasné vidět každé ráno dítě, které do školky běží a těší se na aktivity, které pro ně tety připraví. Školku plánujeme využívat v období prázdnin a dovolených i nadále.
želvičce přejeme všechno nejlepší a ještě jednou velké díky

Odpovědět

—————

Datum: 12.02.2016

Vložil: Hromadová

Titulek: syn ve školičce

Dobrý den,
mohu jen doporučit. Krásná prostředí , báječný a pestrý program pro dětičky. Ochota vyjít maximálně vstříc. A všechny tety mají vždy otevřenou náruč pro všechny dětičky.

Odpovědět

—————

Datum: 25.09.2015

Vložil: Příhodová Veronika

Titulek: dotaz

Dobrý den,
od 20.října se mi naskytla příležitost na měsíční brigádu a jelikož mám ještě 2,5 letého syna, s kterým sem zatím ještě doma, potřebovala bych ho tak 2x týdně někam umístit, tak mě napadla vaše školička.
Chtěla jsem se zeptat jestli je možné přivést syna k vám až třeba na 9.hodinu (nejspíš budu dělat jen odpolední) a třeba ho vyzvednout tak kolem 15. hodiny a jak by se to potom platilo.
S pozdravem Veronika Příhodová.

Odpovědět

—————

Datum: 12.09.2015

Vložil: Pohrancovi

Titulek: o prázdninách

Moc děkujeme za umístění Adámka přes léto do vaší školky. Byli jsme moc spokojeni se školkou i jídlem. Pokud to bude možné, rádi se k vám vrátíme.

Odpovědět

—————

Datum: 02.09.2015

Vložil: Jakub Remenec

Titulek: Nejlepší školka

Klárka chodila do skolky v období 2012-2014 a s odstupom času a porovnáni s inými súkromnými školkami, možme potvrdit, že to bola najlepšia školka. Každému doporučujeme!!

Odpovědět

—————

Datum: 24.11.2014

Vložil: Olga Predescu

Titulek: Velká chvála

Všem, kteří školku zvažují, bezvýhradně dodporučuji. Dcerka ji navštěvovala, než nastoupila na státní školku a byli jsme úplně všichni nadšeni. Přátelské a vstřícné prostředí, výborná strava, perfektní domluva, péče o dítě a vzdělání fantastické. Pro mě příjemný start do dne a následné uklidnění po náročném dnu.

Odpovědět

—————

Datum: 05.06.2014

Vložil: Horáková

Titulek: Syn ve školce

Dobrý den,
náš syn chodí do této školky déle než rok a jsme opravdu velmi spokojeni. Školka nám vyšla vždy vstříc a Davídek je v ní opravdu velmi rád. Doufáme, že až doroste i mladší syn, tak bude navštěvovat právě tuto školku.
Školce přejeme jen to nejlepší a spoustu hodných dětiček.

Odpovědět

—————

Kontakt

Školka ŽELVIČKA

Španielova 1701/52a, 16300 Praha 6

+420 604 433 057